O spoločnosti


Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom tovaru konečným spotrebiteľom, výrobcom a tiež iným obchodným spoločnostiam. Ponúkame tovar ako náradie, spojovací materiál, zvarovaciu techniku, ochranné pomôcky, farby-laky, drobný stavebný materiál a ďalšie.

Spoločnosť i-železiarstvo s.r.o. bola založená za účelom eletronickej podpory predaja našej sesterskej spoločnosti HP-železiarstvo s.r.o.

Spoločnost HP-železiarstvo s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1991. Počas svojej existencie evidujeme niekoľko tisíc spokojných zákazníkov, ktorí sa s radosťou vracajú a opätovne u nás nakupujú. Sídlime v Želiezovciach na Poštovej č.4, kde máme našu kamennú predajňu aj skladové priestory. Pravidelne rozširujeme ponúkaný sortiment o ďalšie položky a nové značky, tak aby sme pokrývali potreby širokej škály odberateľov od domácich majstrov až po profesionálov.

 

Sme e-shop s klasickou kamennou predajňou nie "panelákový obchod", preto ak si u nás objednáte tovar, môžete si byť istý serióznosťou a bezpečím klasického železiarstva.