Spôsob doručenia

V SÚČASNOSTI PONÚKAME NASLEDUJÚCE MOŽNOSTI DORUČENIA:

 

1, Osobný odber

- na odbernom mieste v sídle spoločnosti :      Poštová č. 4, 937 01  Želiezovce

Zákazníkovi, ktorý si osobne vyzdvihne objednaný tovar cez e-shop v našej predajni, bude tovar vydaný až po predchádzajúcom vyzvaní buď telefonicky alebo e-mailom.

2, Prepravnou službou

- Doručovanie v SR zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej firmy GLS Slovakia. Tovar je doručený zvyčajne do 24 hodín od prevzatia tovaru od predávajúceho. 

Ceny za prepravné sú nasledovné:

V prípade delitelných balíkov je možné doručiť objednávky aj s väčšou hmotnosťou ako 40kg. Za deliteľnú objednávku sa považuje objednávka, ktorá pozostáva z viacerých tovarov (napríklad násady a lopaty). V tomto prípade Vám zašleme dva a viacej balíkov na adresu uvedenú pri objednávke.

V prípade zasielania objednávok, ktoré obsahujú aj nadrozmerný tovar (napr.: fúrik, miešačka, pletivo, barel,...) a objednávok, ktorých celková hmotnosť presahuje 40kg si vyhradzujeme právo účtovania dodatočného prepravného a to aj v prípade, že celková hodnota objednávky presiahne hodnotu 150,00€. Konkrétna hodnota bude oznámená formou doplňujúceho e-mailu.

Tovar s označením "dostupné do:" určuje časový interval počas ktorého Vám bude objednaný tovar doručený na adresu zadanú pri objednávke.

*Tovar označený "skladom" expedujeme zvyčajne do 24 hodín.