Spôsob platby

V SÚČASNOSTI PONÚKAME TIETO MOŽNOSTI PLATBY:

 

1, Na dobierku

- pri preberaní tovaru od pracovníka kuriérskej služby

Poplatok za dobierku je 1,00 € v prípade doručenia balíku na adresu prostredníctvom kuriéra GLS a 1,20 € v prípade doručenia balíku na výdajné miesto Pakety a Z-boxy. Poplatok je vyberaný prepravcom, nie našou spoločnosťou.

 

2, Prevodom na účet

- pri tomto spôsobe je potrebné aby ste po objednaní tovaru najprv previedli peniaze z Vašeho účtu na náš firemný účet: Slovenská sporiteľňa, a.s., číslo účtu: 5038639400/0900, IBAN: SK5909000000005038639400

Po objednaní tovaru Vám bude zaslaný mail, kde sú uvedené všetky potrebné informácie na prevod (variabilný symbol a pod.). Po pripísaní čiastky na náš účet Vám bude tovar, ktorý sa u nás nachádza na sklade zaslaný nasledujúci pracovný deň spolu s vystaveným daňovým dokladom.

 

3, V hotovosti na pobočke

- platba pri osobnom vyzdvihnutí je možná v hotovosti. Pri tomto spôsobe platby nie je samozrejme účtovaný žiadny ďalší poplatok. Zákazníkovi, ktorý si osobne vyzdvihne objednaný tovar cez e-shop v našej predajni, bude tovar vydaný až po predchádzajúcom vyzvaní buď telefonicky alebo e-mailom.

 

Ceny v e-shope sú platné len pri nákupe tovaru cez internet a môžu byť odlišné ako sú ceny v predajni. Na tieto ceny sa nevzťahuje už žiadna iná zľava - pokiaľ nie je uvedené inak.