Ak ste si vybrali tovar z našej ponuky a rozhodli si ho zakúpiť, môžete tak spraviť týmito spôsobmi:

1, tovar objednať telefonicky na čísle 0948/049 494,

2, tovar objednať prostredníctvom e-mailu. V tomto prípade je potrebné zaslať na adresu i-zeleziarstvo@i-zeleziarstvo.sk správu s nasledovnými údajmi - meno a priezvisko, adresa, telefonický kontakt, názov a označenie (kód) požadovaného tovaru spolu s objednávaným množstvom, preferovaného prepravcu (Gls, osobný odber) a preferovaný spôsob platby (dobierka, bankovým prevodom),

3, tovar objednať priamo cez e-shop.

  

Ponúkame Vám dva spôsoby nákupu na našom portály. S registráciou alebo bez, ako hosť. Registrovaný zákazníci majú svoje objednávky vždy k dispozícii k nahliadnutiu a môžu ich ďalej spravovať. Neregistrovaní zákazníci svoje objednávky môžu upravovať len prostredníctvom telefonickej alebo e-mailovej komunikácie.

 

Doplňujúce informácie:

* Nie sme platcami DPH, preto v prípade potreby daňového dokladu od platcu DPH, nám túto skutočnosť oznámte zanechaním správy v poznámke pri objednávke alebo formou odpovede na potvrdzujúci e-mail. Tovar Vám následne bude fakturovaný cez niektorú z našich predajní. O zmene Vás budeme informovať telefonicky alebo formou e-mailu. Do tej doby nebudeme Vašu objednávku evidovať ako záväznú a preto ju bude možné zrušiť bez konzekvencií.